עמותת גנאחר

"השותפים הישירים להוויית החיים במוסד החינוכי (גן או בית-ספר) הנם הילדים, המחנכים (גננים או מורים) וההורים. כאשר מנסים ליצור איכויות שהנן מעבר להקניית ידע ואינפורמציה, עולה שאלת החיים המשותפים בקהילת המוסד. האיכויות העמוקות יותר, שחינוך אמיתי רוצה לבסס, ניתנות ליצירה רק בשיתוף של כל הגורמים המעורבים בחיי הילד."

על עמותת גנאחר

מטרת עמותת גנאחר היא קידום האנתרופוסופיה וחינוך ולדורף באזור מודיעין. מלבד הפעלת גני ילדים ובית ספר, יוזמת העמותה פעילויות קהילתיות וחברתיות מגוונות: ירידי הסתיו והאביב שלנו מאפשרים חשיפה לעבודות האומנות והמלאכה של הילדים וההורים, ההרצאות שאנו יוזמים מקנות להורים כלים נוספים להבנת התהליך החינוכי שהילדים עוברים בגן ובכיתה, הסיורים שאנו יוזמים בבתי ספר ולדורף אחרים חושפים את ההורים לחינוך ולדורף בכיתות הגבוהות ובתיכון, סדנאות ההורים שאנו מפעילים הם חוויה נפלאה למי שמעוניינים בפעילות אומנותית יצירתית. בנוסף, יש עוד מגוון פעילויות עליהן תוכלו לקרוא באתר הפייסבוק שלנו.

About Ganacher

דרושים לעמותת גנאחר

העמותה אנשי חינוך/צוות איכותיים לגנים שלנו בשוהם ובאיזור מודיעין. עדיפות לבעלי תעודת הוראה ולבעלי הכשרת ולדורף. לפרטים ניתן לפנות ל 08-9750029 או לכתובת hr@antro.org.il

הנהלת העמותה

אלה קז'דן

מנהלנית

אנדריאה קולדן

מנכ"לית העמותה

ועד העמותה

מנחם רז

גזבר העמותה

אריאלה ריקס

יו"ר העמותה

איריס שמר

מזכירת העמותה

מירי יסף

חברת ועד

איתמר שרוני

חבר ועד

יונתן דננברג

חבר ועד

בנייה ותחזוקת האתר: ירון זנבל