גני ילדים בלפיד

מעוניינים לרשום את ילדכם או לשמוע פרטים על גני הילדים?

גני ילדים בחבל מודיעין

מחפש גן ילדים בחבל מודיעין

  • גני הילדים בחבל מודיעין: 08-9750029 (א'-ה' 09:00 - 14:00) הדגש בגן ולדורף הוא על סיוע, נשיאה, טיפוח והפריה. כשם שהשמש מקרינה, מעניקה ותומכת בהתפתחותו של הפרח, בגן ולדורף עוטפים את הילד בסביבה המסייעת לו להעצים את היכולות הפנימיות. בעזרת יכולות אלו, יוכל לפתח את יכולות החשיבה והרגש שלו בעתיד.

   • תווי הפנים של הבובות, הגמדים והפיות שגרים אצלנו בגן, אינם מושלמים. לכן, הילד יכול להזדהות איתם ובכל יום ל'האנישם' (מלשון האנשה) לדמות אחרת. היום הבובה היא מלכה, מחר היא תהיה אמא ובזמן אחר תהיה כל דמות מפרי דמיונו המתפתח של הילד.

   • בגן ולדורף משתדלים שלא להתערב בזמן המשחק החופשי של הילדים, כדי שלא להפריע לפעולתו של עולם הדמיון העשיר. בזמן זה הילדים מפתחים את הדמיון, יכולת פיתרון בעיות, יצירתיות וקשרים חברתיים נבנים.

   • לעיתים אנו מגרים את הילדים לפתח את דמיונם באופנים שונים: אנו מניחים בד משי כחול על השטיח, והרי לנו אגם; כמה אצטרובלים, והנה מופיע היער הקסום המקיף את האגם, הנה הסוס בא לשתות מן האגם; כמה קוביות בונות את ביתו של הגמד שומר האגם ומולנו נפרש עולם מלא בעל אינסוף אפשרויות למשחק.

  • כמו העולם הקסום הנפרש לפנינו על השטיח, כך הגן כולו שרוי באווירה קסומה ועוטפת המסייעת לילד להישאר בעולמו העשיר ואינה מאלצת אותו לוותר על עולמו. info@antro.org.il